حسابدار مسلط به رایانه ـ فهیم در اصول کار با نرم افزارهای حسابداری 


طراح صنعتی : خانم / آقا ـ
طراح و خالق ـ مسلط به نرم افزارهای طراحی صنعتی 

Autodesk AutoCAD Mechanical ـ Cati

آقا ـ  مهندس صنایع غذایی ( کنترل کیفی ) 

آقا ـ نیروی فنی ماهر ـ تراشکار ـ فرزکار ـ برق کار صنعتی با سابقه فعالیت

خانم / آقا  کارگر خط تولید نقشه گوگل

نکات ضروری استخدام ستاک

پر کردن این فرم منوط به استخدام نهایی شما نمی باشد . پس از ارسال فرم مسئول ذیربط پس از بررسی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.  پس در پر کردن اطلاعات دقت کافی مخصوصاً در ثبت شماره های تماس داشته باشید. 

نکات مهم درمصاحبه استخدام

ده دقیقه سرنوشت ساز در مصاحبه شغلی

این ده دقیقه برای شما که قرار است در مصاحبه‌ای شرکت کنید به چه معناست؟ شاید شما هم شنیده‌اید که غالبا می‌گویند: اولین برخورد، مهمترین تاثیر را دارد. مصاحبه شغلی شاهد مهمی برای اثبات این جمله است. مسئولین استخدام در یک سازمان اغلب پس از دست دادن و گفتگوی ابتدایی می‌دانند که این فرد را انتخاب خواهند کرد یا نه؟ تنها ده دقیقه طول می‌کشد تا آنها پیشنهاد کاری یک جوینده کار را ارزیابی کنند و به نتیجه برسند. البته به طور متوسط کل زمان مصاحبه با یک جوینده کار در رده کارکنان ?? دقیقه و در منتخبان مدیریت ?? دقیقه طول می‌کشد. این ده دقیقه برای شما که قرار است در مصاحبه ای شرکت کنید به چه معناست؟ مصاحبه دقیقا همان لحظه ای که شما وارد می‌شوید شروع شده است، پس جوینده کار از همان ابتدا باید چهره‌ای مشتاق و اعتماد به نفس داشته باشد. اولین دقایق گفتگو غالبا لحن و آهنگ بقیه بحث را مشخص می‌کند، و زمینه را برای پرسیدن اولین سئوالات فراهم می‌کند.
 • استخدام در ستاک

  فرم استخدام ستاک

  لطفاً در انتخاب رسته شغلی مورد نظر دقت نمایید . فرم های نامفهوم ترتیب اثر داده نخواهد شد. کلیه استخدام ها از مناطق پاکدشت ـ قرچک ـ ورامین ـ پیشوا می باشد. 

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر
  ورودی نامعتبر
  ورودی نامعتبر
  ورودی نامعتبر
  رسته شغلی انتخاب نشده است
  مدرک تحصیلی انتخاب نشده است

  0/160

  ورودی نامعتبر
  لطفاً رزومه کاری خود را ارسال کنید

  پسوندهای مجاز برای ارسال رزومه : PDF - DOC - DOCX

  ورودی نامعتبر