شماره های تماس: 02140335527-40335519-40335512-40335517-40335497
  • بیسکویت سبلی مغزدار ستاک ـ بیسکویت رژیمی ستاک


بیسکویت ستاک ـ بیسکویت رژیمی ستاک ـ بیسکویت چند غله ستاک

درباره صنایع غذایی ستاک

صنايع غذايي ستاک در سال 1386 فعاليت خود را با نام تجاري ستاک در زمينه توليد انواع کلوچه هاي سنتي و بيسکويت هاي جو با عصاره ي توت آغاز نمود. هر دو نوع محصول منحصر به فردي که در اين واحد صنفي توليد مي گردد، از نقطه نظرات مختلف نسبت به محصولات مشابه حائز اهميت بوده و ويژگي هاي خاص خود را دارا مي باشد

بیسکویت جو ستاک

همانطور که مشخص می باشد کار با آرد جو در صنعت نان و شیرینی پزی مشکلات خاصی دارد که کمتر واحدهای تولیدی رقبت به تولید محصولات آرد جو می نمایند. خواص و ویژگی هایی که آرد جو در بین غلات برای مصرف انسان دارد، نیاز توجهی خاص به این موضوع را افزایش می بخشد. در فرآیند تولید استفاده از آرد جو کامل در بیسکویت های ستاک که سرشار از سبوس و فیبر بالا می باشد و همچنین استفاده از شهد توت هم به جهت شیرین کنندگی و خواص آن و هم به منظور عطر و طعم، ویژگی کاملا مطلوبی را به این محصول بخشیده است. شرکت صنایع غذایی ستاک اولین واحد دریافت کننده استاندارد بیسکویت جو در کشور، تلاش مستمری را در جهت بهبود کیفیت این محصول همراه با بهره گیری از زیباترین بسته بندی ها جهت ورود به بازارهای مختلف داخلی و خارجی به عمل آورده و امیدواریم بتوانیم رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان عزیز را به دست آوریم.

مدیرعامل

Beautiful Image
بیسکویت رژیمی ستاک ـ بیسکویت با آرد جو

بیسکویت سبوس دار چندغله

نوآوری و خلق محصولات منحصر به فرد بطن اصلی شرکت ستاک بوده و پس از گام های متفاوت کلوچه و بیسکویت جو، نوآوری جدیدی مبنی بر استفاده از تمامی غلات در فرمولاسیون بیسکویت های جدید رخ داد تا نه تنها طعم و بافت ویژه ای برای مصرف کنندگان ایجاد گردد، بلکه استفاده از تمامی غلات منجر به محصولی با بالاترین ارزش غذایی، بالاترین میزان فیبر (محلول و نامحلول)، غنی از ویتامین ها و مواد معدنی، کمترین کالری، بهترین گزینه برای میان وعده و جایگزین بیسکویت های سنتی گردد. در خانواده بیسکویت های چندغله مانند گذشته از شهد توت به عنوان شیرین کننده استفاده گردید تا سلامت محور بودن این محصولات در بالاترین سطح قرار گیرد.

بیسکویت چندغله با مغزهای خوراکی

جدیدترین محصول ستاک، بیسکویت های چندغله ساده و کاکائویی با مغزهای خوراکی می باشد که در فرمولاسیون خود مغزهایی نظیر: فندق، بادام زمینی، کنجد، تخمه آفتابگردان را دارا بوده و از انجیر به همراه شهد توت برای شیرین کنندگی و ایجاد بافت بی نظیر استفاده شده است. این محصولات نه تنها ویژگی های محصولات چندغله را دارا بوده بلکه به دلیل استفاده از مغزهای خوراکی بسیار لذیذ و مغذی می باشند. این محصولات نسل آینده میان وعده ها بوده و در شرایطی که سلامتی اولویت همه هموطنان می باشد، سعی در ارائه بهترین محصولات با مدرن ترین فرمولاسیون و بالاترین کیفیت داریم.

تیزر ویدئویی بیسکویت رژیمی ستاک بیسکویت مغزدار

بیش از 16 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محصولات سلامت محور ـ سلامتی خریدنی نیست .


تهران
کیلومتر 35 اتوبان امام رضا (ع) ـ شهرک صنعتی خوارزمی (فاز2) ـ خیابان مگنولیا

تماس با بیسکویت ستاک

40335519 - 40335517 - 40335512 - 40335527 - 40335497

لطفاً پس از تماس برای ارتباط با واحد مربوطه عدد مورد نظر را انتخاب کنید 

ثبت شکایت مردمی